ما در این فروشگاه آنلاین فقط و فقط قطعات کامپیوتر کارکرده ارائه می دهیم و به همین منظور است که ما تخصصی ترین فروشگاه قطعات  کارکرده ی کامپیوتر هستم.

در بازار امروز که قطعات نو قیمت های سربه فلک گذاشته ای دارند و بیشتر برای سیستم های نسل جدید موجود می باشند ، فروشگاه ما با هدف تامین قطعات لازم برای تمام نسل های کامپیوترراه اندازی شده است.

علاوه بر فروشگاه در بخش وبلاگ می توانید از مطالب مربوط به قطعاتی که قصد خرید دارید و قطعاتی که باید در برنامه خرید خود قرار دهید ارائه داده ایم و همچنین تاریخچه ، توضیح و ساختار تمام قطعات موجود در صعنت کامپیوتر را به شما نشان می دهیم.

 

در بعضی از همین روز ها به نتیجه می رسید که دستگاه کامپیوتر شما دیگر آن کارایی سابق و یا کارایی مورد نیاز را ندارد و فکر تغییره کامل آن را می کنید اما در این نقطه ی نارضایتی از دستگاه فقط می توان یک یا دو قطعه دستگاه را تعویض کنید و این از نظره شما کافی نیست، اما ما در استوک پلت شما را راهنمایی می کنیم تا با تعویض دو قطعه ی دستگاه خود تحولی چشم گیر در دستگاه خود ایجاد کنید.

فرق های آنچنانی بین ما و فروشگاه های حضوری وجود دارد و مواردی که می توان به آن ها اشاره کرد شامل تنوع بیشتر،توضیحات کامل و راهنمای خرید است که هر فروشگاهی آن ها را ارائه نمی دهند و ما برخلاف فروشگاه های حضوری در تمام ایران و تمام ساعات شبانه روز برای خدمات حاضر هستیم اما باقی سایت ها نیز به مانند ما هستند ولی چند تفاوت اساسی وجود دارد که آنها فروش قطعات کامپیوتر است؛ فرق اول: استوک پلت،تخصصی ترین فروشگاه انلاین قطعات کارکرده ی کامپیوتر است،چرا؟

چون فقط و فقط خدمات شامل فروش قطعات دست دوم کامپیوتر است و دیگر سایت ها   در کنار فروش قطعه های دیگر که بیشتر به صورت نو هستند و ربطی به کامپیوتر ندارند دست به فروش قطعات کارکرده کامپیوتر می زنند.

فرق دوم: در استوک پلت ما به شما می گوییم این قطعه که مورد نظر شماست برای چه سیستم هایی مناسب است  و برای چه سیستم هایی عالی ست، به نوعی ما مشاوره رایگان در اختیار شما قرار می دهیم.

 

فرق مشترک ما با فروشگاه های انلاین و فروشگاه های حضوری این است که ما  در استوک پلت چه در سایت اصلی و چه در وبلاگ، بخشی برای آموزش بستن قطعه بر روی دستگاه فراهم کرده ایم چرا که پس از خرید  چه از ما و چه از جاهای دیگر نیاز است کسی با علم کافی  برای نصب قطعه اقدام کند.بنابراین ما در فروشگاه تخصصی قطعات کارکرده کامپیوتر بخشی برای آموزش نصب قطعات که کاملا رایگان، با ساده ترین مراحل آماده کرده ایم.

 

 و فرق های سوم  و چهارم و بیشتر را با نگاهی ساده به فروشگاه انلاین استوک پلت متوجه خواهید شد.

در پایان ما در استوک پلت به نیازهای سیستم شما توجه داریم نه به جدیدترین سیستم های عرضه شده، چرا که این سیستم های شما هستند که نیاز به رم ، پردازنده، کارت گرافیک و هارد و غیره دارند و ما تخصصی ترین فروشگاه قطعات کارکرده برای شما و سیستم تان بهترین ها را می خواهیم.